קייטרינג לברית או לבריתה

מגשי אירוח לברית? אנחנו הכתובת! קייטרינג מגשי האירוח שלנו משרה אווירה מושלמת לאירוח ברית מילה או בריתה. בעמוד זה תוכלו לבחור מנות מומלצות לאירוע שייערך בבית הכנסת, בבית או במקום מיוחד אחר שבחרתם. ההצעה שלפניכם היא רק המלצה ואתם יכולים לבחור מגשי אירוח בהתאמה אישית דרך התפריט הראשי – האפשרויות הן בלתי מוגבלות. נשמח להוות בסיס להצלחת אירוע הברית או הבריתה שלכם והפיכתו לבלתי נשכח וטעים במיוחד.

תמונת המחשה: ברית מילה

הזמנה לדוגמה

מגשי אירוח לברית / בריתה: לפניך דוגמה להזמנה מומלצת עבור אירוע ברית מילה או בריתה לכ-30 אורחים המתקיים בשעות צהריים או ערב. חשוב לשים לב שכמויות האוכל בדרך כלל משתנות בהתאם ליום בשבוע ושעת תחילת האירוע. בנוסף להזמנת מגשי אירוח ניתן להזמין עמדת שתיה קלה, אספרסו בר, עמדת שתיה חמה, אנשי שירות ועוד ממחלקת דוכני מזון לאירועים.

מלוחים

  כריכוני קאנאפס 156 0
  לחמניות ביס 153 0
  מיני פרחי פילו אפויים 128 0
  מיני קישים 128 0
  מיני טורטיות 157 0
  חטיפי פילו מלוח 139 0
  מגוון מיני מאפים מלוחים 118 0

מתוקים

  פטיפורים 135 0
  מיני פחזניות שמנת 135 0
  חטיפי פילו מתוק 143 0
  בראוניז שוקולד מריר 96 0

סלטים, פירות וירקות

  פלטת ירקות 83 0

אומרים שמגשי האירוח שלנו הם הטובים ביותר

קייטרינג לברית או בריתה מבוסס פינגר פוד: ישנם יתרונות רבים לאירוח מבוסס פינגר פוד – הוא אינו מצריך ישיבה סביב שולחנות, אכילה בסכין ומזלג, האורחים אינם מפספסים אף התרחשות, אינם מתעסקים רק באוכל והכי חשוב: מקבלים הזדמנות מצוינת ליהנות מאוכל אלגנטי, אסתטי, לא מלכלך ולא מכביד על הבטן אך משביע באותה מידה כמו אוכל באירועים מסורתיים.

מעניין לדעת