חגיגה של טעמים עם מגשי אירוח בנתניה

ישנה בקרוב אסיפת דיירים בשכונת נוף הטיילת? אתם חוגגים הרמת כוסית לעובדים המצטיינים שלכם העובדים בחנות בקניון השרון? מגשי אירוח בנתניה מצטרפים גם הם לאירוע שלכם בתפקיד של אורחי כבוד!

ג'בטינה קמח מלא, טבעוני

בכל אירוע מגישים אוכל, אך לא בכל אירוע מגישים מגשי מזון מפנקים המבוססים על חומרי גלם משובחים, טכניקות הכנה מתקדמות ועל נראות מרהיבה המוסיפה צבע וחיים לאירוע. מתגוררים בעיר נתניה? מגשי האירוח מגיעים אל כל נקודה ונקודה בעיר להוסיף טעם לאירוע שלכם!

שומרים על טריות: מגשים המוכנים על פי הזמנה

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מגשי אירוח בנתניה הוא העובדה כי הם מוכנים על פי הזמנה. המשמעות? אתם זוכים לארח עם מגשים טריים! בעוד ישנם גופים המציעים פתרונות של מזון משומר הארוז באריזות שיצאו ממפעל, מגשי האירוח דוגלים בטריות ובהכנה במקום מיד עם קבלת ההזמנה שלכם. כך לדוגמא, אם הזמנתם מגש של כריכים, הם מוכנים על פי דרישה. החלטתם לשזור אלמנטים בריאים בארוחה המפנקת שלכם עם פלטת ירקות? הם נחתכים במיוחד בשבילכם. חגיגת טעמים טרייה היא המפתח להצלחת האירוע שלכם!

צילום של מגש מיני בליני

תפאורת האירוע שלכם: מגשי האירוח בעצמם

רגע לפני שאתם חושבים על אפשרויות עיצוב האירוע, האם ידעתם כי מגשי האירוח בעצמם מתפקדים כתפאורה באירוע שלכם? כל מגש אירוח של תבחרו – גם אם הוא מתוק וגם אם הוא מלוח, מעוצב בטוב טעם במיוחד בשבילכם! המגשים מגיעים בגדלים שונים, וככל שהם גדולים יותר, כך האפקט החזותי שלהם גדל. כל מגש מבוסס על חגיגה של צבע לעיניים! שילובם של המגשים על שולחנות המשרד או על השולחן בבית שלכם, מבטיח לכם תוספת ויזואלית שתעטוף את השמחה הפרטית או העסקית שלכם.

פתרונות פרווה, טבעוני ואירוח חלבי – אתם בוחרים!

מה עוד מייחד את מגשי האירוח? ההתאמה המלאה אליכם! כיום, יותר מתמיד, ישנם אלו הדבקים באורח חיים מסוים ועל כן פתרונות המזון צריכים להיות מותאמים אליהם. הדוגמא הבולטת ביותר היא כמובן קהל הטבעונים, שאינם צורכים דברים מהחי. יש לכם אורחים במסיבת יום ההולדת שהינם טבעונים או צמחונים? כמה עובדים שלכם שומרים על כשרות ואתם רוצים לדאוג לחוויה קולינארית המבוססת על מגשי פרווה? אתם בוחרים והמגשים בדרך אליכם על פי הדרישה שלכם! אז במה אתם תבחרו? פלטה עשירה של גבינות, לביבות בטטה מתקתקות או פלטת ירקות חתוכים?

באילו מגשים כדאי לבחור?

אז מגשי אירוח בנתניה יש בשפע, אך באילו מגשים כדאי לכם לבחור? נסו לאפיין את האירוע שלכם ובהתאם גם להתאים את מגשי האירוח המתאימים ביותר. אם החלטתם לפנק את הצוות בארוחת בוקר, ההמלצה היא ללכת על כריכונים וסלטים. יש לכם ישיבה עסקית? לכו על מגש המשדר יוקרה כמו מגש סושי. חוגגים מסיבת רווקות לחברה הטובה שלכן? מגשים מתוקים הם חובה! עוד על קייטרינג לאירועים עסקיים.