הרמת כוסית לראש השנה

במקומות עבודה רבים מתחילים לעשות את ההכנות לקראת הרמת הכוסית לראש השנה ולשנה החדשה, כאשר משלבים אותה בבשורות שונות לקראת העתיד וסיכום השנה הקודמת.

הזמנת מגשי אירוח לחתונה של סלביה ואלברט בתל אביב.

זהו בדיוק הרגע שבו הרמת כוסית כזאת צריכה להשאיר כמה שיותר טעם טוב בקרב העובדים או האורחים שלכם, במקרה שאתם עושים אירוע כזה בקרב המשפחה והחברים או כל חבורה אחרת. הרמת כוסית היא הדרך היפה לציין את החג עם אנשים שאינם חוגגים אתכם בשולחן החג ואתם בכל זאת רוצים לאחל להם שנה טובה בצורה חגיגית.

למטרת אירוע הרמת כוסית חשבו על הקייטרינג הכי צבעוני, מגוון, מעוצב ויצירתי שיכול לתת מענה לכל הצרכים שלכם באירוע. מגשי אירוח ופינגר פוד מאוד מתאימים לאירועים מסוג זה, הם נוחים להגשה, נראים מצוין ומעניקים הזדמנות נדירה גם למארגנים ליהנות מהאירוע.

מדוע כדאי להזמין מגשי אירוח שלנו לאירוע הרמת כוסית לראש השנה?

  • מדובר בתפריט יצירתי, תפריט שמחדש אבל גם מגיש קלאסיקות בטעמים מפתיעים ובצורה אלגנטית.
  • המגשים מגיעים לכולם בכל פינה שהם נמצאים תוך כדי הדינמיקה החברתית שנוצרת באירוע כזה, וכך אף אחד אינו נשאר רעב.
  • התקציב יכול להיבנות לפי הצרכים שלכם ולענות על כל הציפיות שלכם מקייטרינג.
  • אירוח חלבי הוא המענה המושלם לכל הטרנדים והאופות הקולינריות שאנחנו מכירים מהשנים האחרונות, מטבעונות וצמחונות ועד הנמנעים מכל מיני מרכיבי מזון כמו גלוטן, חלב, סוכר ועוד.
  • אם אינכם מכירים את הטעם של כל האורחים שלכם מגשי אירוח פשוט יצליחו לקלוע לטעם של כולם בזכות הגיוון הרב של הטעמים והמנות. תוכלו לבקש מנות איטלקיות או מהמזרח הרחוק, מערביות או מקומיות. כל המנות יוגשו בגישה עכשווית ומעודכנת.
  • לא חייבים להפתיע במטבח יצירתי וניסיוני מדי. מגשי אירוח יכולים להתמקד בקלאסיקה הבטוחה עם מעט הפתעות קולינריות שייזכרו לתמיד בגלל המקוריות שלהן.

הזמנת מגשי אירוח להרמת כוסית

כדי ליהנות מקייטרינג שדואג לסגור את כל הפינות ולא משאיר אתכם טורחים ומתאמצים לוודא שכל האורחים אכלו, הזמינו את מגשי האירוח בצירוף שירותי המלצרות. כך תוכלו להבטיח שמלצרים מיומנים יגיעו לכל האנשים בקהל בזמן שאתם מרימים כוסית ומאחלים שנה טובה לכולם.

למידע נוסף על קייטרינג לראש השנה.