מחפשים קייטרינג לאירועים קטנים? זה מה שכדאי לכם לדעת

החלטתם לא להתחתן בהוד והדר באולמי בונבון לנגד אלף איש או לקיים את אירוע החברה רק למנהלים ולעובדים מבלי להזמין גם ספקים ומשקיעים ושלל אנשים אחרים בשרשרת. חלק מרכזי בארגון האירוע הוא מציאת מקום אידיאלי לקיומו, שיתאים לאופי האירוע, וכן התאמת קייטרינג לאירועים קטנים שיגיש חוויה קולינרית משובחת לאורחים. הרי לכם טיפים לבחירת חברת קייטרינג בבואכם לחפש אחת כזו.

תמונה של מגש עציצוני סופלה

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

לא מעט אנשים בוחרים בשנים האחרונות לקיים את האירועים המשפחתיים שלהם באופן אינטימי בבית או בחצר, או לכל היותר בגן אירועים קטן (ואין הרבה כאלה). זה אתגר לא קטן כשם שאולמות האירועים מעדיפים לקיים אירועים רלוונטיים ככל הניתן ודוחקים בבני הזוג להזמין כמה שיותר אנשים מתוך חשיבה כלכלית – ככל שמספר המוזמנים קטן יותר, כך מחיר המנה לאדם יקר יותר.

אולמות קטנים אין הרבה, ולכן גם הם מעלים מחירים בשם שיש הביקוש הרב אליהם. יש מסעדות שבהן ניתן לקיים אירועים, אבל לרוב הן מאפשרות לסגור אזור מסוים במסעדה לזמן מוגבל ומציעות תפריט מצומצם מתוך תפריט המסעדה.

אז למה עדיף קייטרינג לאירועים קטנים?

חברת קייטרינג לאירועים קטנים מכירה את אופי האירועים האינטימיים באופן הטוב והמקצועי ביותר. תוך מתן ייעוץ וליווי אישי ללקוח החברה פותחת בפניו אופציות שונות לתפריט מקורי עם מנות שף ומנות גורמה ערבות לחך ומעוצבות בסטייל. לחברה יש גם כלים לבוא לעזרת הלקוח בכל הנוגע לענייני ההפקה של האירוע בבית, בגן האירועים, באולם הקטן או אפילו במשרד. במקום שאתם תשברו את הראש מאיפה להביא מלצרים, ואיך לעצב את השולחנות, ומנין להביא כלי הגשה או ריהוט מושקע למוקדי המזון השונים, חברת הקייטרינג כבר עושה זאת בשבילכם. בעזרתה האירוע שלכם יהיה אירוע השנה.

תהליך העבודה מול חברת הקייטרינג

יש בשוק המון חברות קייטרינג ולכן כדאי להתייעץ ולקבל המלצות ממפיקים ומחברים שמכירים אישית עם איזו חברה הם עבדו. חשוב שאנשי הקייטרינג ילוו אתכם בכל השלבים בדרך להפקת האירוע שלכם. חשוב גם שהשף הראשי יעניק לכם ייעוץ קולינרי על מנת לבנות לכם תפריט מותאם אישית, ולא איזו שבלונה, וכמובן שהתפריט הזה יתאים לתקציב שלכם, לסוג האירוע ולסגנון שאתם מעוניינים בו. גם לטעם האישי שלכם יש משקל חשוב בבחירה ואסור להתעלם ממנו. כמו כן, חשוב לוודא שחברת הקייטרינג משתמשת בחומרי גלם איכותיים וטריים לטובת הכנת המנות כדי שהאורחים יהיו לא שבעים אלא גם ממש מרוצים. כדי להתאים את התפריט לאירוע שלכם, מומלץ תמיד להתייעץ עם המומחים של חברת קאנאפס שיספקו לכם עצות לאירוע מוצלח.