קייטרינג חלבי להרמת כוסית

כמעט כל חג בישראל הוא סיבה נהדרת להרמת כוסית, שהיא בעצמה הזדמנות טובה לכל מעסיק לקחת הפסקה משגרת העבודה כדי להתאסף עם עובדיו למטרה משמחת.

צילום של מגש נשנושי קרואסון

עובדים אוהבים חגיגיות כזאת שנותנת להם תחושה שהם חלק מקהילה ולא רק פועלים על קו ייצור שמגיעים לעבודה כדי לייצר מוצרים ושירותים ותו לא. חשיבותן של הזדמנויות חגיגיות כאלה ברורה לכל מעסיק שיודע שזוהי דרך נעימה וזולה יחסית להביע תודה לעובדים, לחזק את השייכות שלהם למקום העבודה ולקבל עוד שעת גיבוש נחמדה על הדרך. השאלה המתבקשת כעת היא איזה כיבוד להגיש בזמן הרמת כוסית כזאת שתהיה מתאימה לכולם, שתהיה מגוונת ומכובדת וגם תספק כמה שיורת העדפות קולינריות. זה גם חייב להיות ססגוני וייצוגי, כמובן, כדי שיאכלו בעיניים עוד לפני שמגיעים למגש, ולכן מגשי אירוח של קייטרינג חלבי המוצעים לכם כאן הם הפתרון המעולה שתוכלו לחשוב עליו כשאתם מחפשים קייטרינג לאירועים ולהרמת כוסית בגלל כל סיבה שהיא.

קייטרינג חלבי כשר ומגשי אירוח

למה דווקא מגשי אירוח של קייטרינג חלבי?

  • מתאים לכל העדפה קולינרית – בתקופה מבלבלת כל כך שבה כל אחד מושך לכיוון אחר לגמרי, סביר להניח שמגשי אירוח חלביים יצליחו לענות על כל הצרכים והתורות התזונתיות. יהיו מגשי אירוח לטבעונים, לצמחונים לייט, לאוכלי כל, לשומרי דיאטה, לנמנעים מגלוטן בוודאי, לנמנעים מסוכר ועוד כל מיני שיטות תזונתיות. גיוון המנות יכול לתת מענה לכולם לפי בחירתכם מראש או על בסיס הייעוץ שלנו שמותאם לניסיוננו עם כל הגישות לתפריטים.
  • מתאים לכל תקציב – לא משנה מהו התקציב שלכם תמיד תצליחו להרכיב מזנון של מגשי אירוח שיש לו מספיק מנות, גיוון וטעמים שייראה עשיר. זוהי בדיוק הגדולה של מגשי אירוח חלביים, שבהם הכל אפשרי גם בגלל המרכיבים. יש מגשים זולים פחות בגלל מרכיבים כמו ירקות ופירות ויש יקרים יותר בגלל הגבינות ומאפים ולכן תוכלו להרכיב תפריט שיתאים לכם לפי כל ההעדפות התקציביות שלכם.
  • טעמים מגוונים – אם אתם מאלה שמתקשים להחליט משום שגם האורחים שלכם בררנים ואתם חוששים לא לקלוע לטעמם, שימו לב כמה המטבח הבינלאומי משחק תפקיד בקייטרינג חלבי. אין ולו מטבח עולמי אחד שאין לו מה להציע, מה גם שרוב המנות האלה התאזרחו כבר מזמן בישראל והתאימו עצמן לחך המקומי. כך שכל מנה כזאת תעשיר את ההיצע והתפריט יענה בוודאות לטעמו של כל אחד.
  • כשרות שמתאימה לכולם – הכשרות של מנות חלביות הרבה יותר פשוטה לרוב האורחים, גם המחמירים ביותר, ולכן הרבה יותר פשוט להציע אותם גם לעובדים שהם מחמירים וקפדניים מיוחד בכשרויות מיוחדות.
  • יותר אפשרויות לאוכל קליל שהוא גם גורמה – זה לא שלא מעריכים את מנות הפרווה אבל קייטרינג להרמת כוסית חלבי לעומת בשרי, מאפשר הרבה יותר מנות גורמה נהדרות במגשי אירוח חלבי קלילים וטעימים. זה מאפשר לשחק גם עם קינוחים נהדרים והרבה יותר מרכיבים מעניינים שמציעים לכם ממאפים שונים ועד בר מתוקים ומגשי ירקות ופירות חתוכים. השפע באמת בלתי נתפס כמעט.
  • מתאימים לאמצע יום עבודה – סביר להניח שאת השקת הכוסית שלכם תערכו באמצע יום עבודה או באירוע חברה שבו יש נאומים. מגשי האירוח החלביים טעימים ומשביעים מספיק אבל גם אינם כבדים מדי מכדי לאפשר לאנשים לחזור לעבודה מיד, להבדיל מקייטרינג בשרי.
  • אסתטיקה חגיגית יותר – הצבעוניות של מגשי האירוח ניכרת לעין והיא מאפשרת לכם להפוך כל אירוע כזה גם לאסתטי מאוד ולא רק טעים.
  • מגשי אירוח מגיעים עד אליכם – במקום לשבת ליד השולחן ולהחמיץ את ההזדמנות לשוחח עם שאר הקולגות סוף סוף, מגשי האירוח מגיעים עד אליכם ומאפשרים לכם הרגשה חופשית ומשוחררת יותר.