קייטרינג חלבי במודיעין

למה להתאמץ כשאפשר להזמין קייטרינג?

צילום של מגש צילום של מגש מיני פוקצ'ינות אנטיפסטי טבעוני

אם בעבר כל אירוע שלקחנו על עצמנו לארגן היינו מוצאים את עצמנו עומדים שעות על גבי שעות במטבח, מחלקים משימות לאורחים שמוזמנים לאירוע ומשקיעים המון זמן, מאמץ ואנרגיה בדאגה לאוכל, לשתייה ולשאר האלמנטים המרכיבים את האירוע, היום אנו נוטים יותר להיעזר בחברות מקצועיות שיעזרו לנו לתכנן ולהפיק את האירוע, בין אם זו חברת קייטרינג חלבי במודיעין שתדאג לכל המנות, השתייה והכלים, בין אם זה חברת הפקה שאחראית על לוח הזמנים ושהכל יעמוד במקום ובין אם זה חברה המתמחה בסאונד, הגברה ותאורה. הרי בינינו, למי יש היום זמן מיותר להפיק אירועים?

קייטרינג חלבי במודיעין

מדוע כדאי לבחור דווקא חברת קייטרינג חלבי במודיעין?

חל שינוי ניכר בשנים האחרונות בכל מה שקשור לאוכל באירועים ובכלל לתזונה שלנו. אנשים היום הרבה יותר מודעים למה שהם אוכלים שלא לדבר על כך שאחוז גבוה מהאוכלוסיה החליטו לשנות את אורח החיים שלהם ולעבור לתפריט תזונתי המבוסס על מזונות מהצומח צמחונים וטבעונים.

הרי תחשבו על זה… אתם מגיעים לבריתה למשל, באמצע היום, בחוץ חם, שרבי, לח… נו ישראל, מה יש לומר… הדבר האחרון שבא לכם להכניס לפה זה בשר או מנת דג כבדה. לעומת זאת, רול סושי צמחוני קליל, טורטייה נחמדה עם גווקומולי או מאפה במילוי גבינות איכותיות עם איזו כיס יין לבן קרירה, נשמע די מפתה, לא?

אז פרט לעובדה שתפריט המבוסס על מנות צמחוניות קלילות כמו מאפים, גבינות, ירקות טריים, אנטיפסטי, פירות העונה וממרחים הוא הרבה יותר קליל ומזמין, תפריט כזה גם מאפשר לאורחים להנות ממגוון רחב מאוד של מנות. הרי כאשר אנו בוחרים דווקא בקייטרינג בשרי לרוב זה יהיה סטייק עם איזו תוספת או דג עם תוספת, לעומת תפריט חלבי צמחוני שנותן לנו קשת רחבה של אפשרויות מגוונות ליצור את האירוע שאנחנו רוצים.

בנוסף, פעמים רבות אנו מתכננים אירועים סמליים כמו הרמת כוסית לעובדים שלנו לכבוד השנה החדשה, פרידה ממישהו ותיק שעובד את המשרד ולכן לא תמיד תפריט בשרי מתאים לאירועים מהסוג הזה.