משלוח סופגניות בתל אביב

תל אביב היא עיר של חגיגות, וחג החנוכה היא סיבה מעולה למסיבה! בשל כך חשוב לדעת כיצד אפשר לארגן את מסיבת החנוכה שלכם בצורה טובה. לשם כך חברת canapes החליטה לספר לכם כיצד מארגנים מסיבת חנוכה בצורה כיפית, ואיך משלוחי הסופגניות לתל אביב שאנו מספקים – יהפכו כל מסיבה למנצחת!

>> כיבוד לחגיגות חנוכה <<

אז כיצד מארגנים מסיבת חנוכה בתל אביב?

תל אביב, מלבד היותה עיר של מסיבות, היא גם עיר שמזג האוויר בה תמיד נעים אפילו בחודשי חנוכה הקרירים. בשל כך ניתן לארגן מסיבת חנוכה גם בחלל חיצוני וגם בחלל פנימי.

כאשר אתם מארגנים מסיבה שכזאת, חשוב להקנות את אווירת החנוכה שכולה מלאה באורות קטנים ופנסים ייעודיים אותם ניתן לתלות על גבי משקופים.

את האווירה ניתן לאפוף בחנוכיות גדולות או קטנות שניתן להדליק בהן נרות צבעוניים. בנוסף, רצוי ליצור אווירה חמימה באזור (תנורים נעימים למסיבת חנוכה שמתקיימת בתוך חלל פנימי, או פטריות חימום לאירוע חיצוני ) ולתלות בחלל קישוטי חנוכה של סביבונים, חנוכיות, סופגניות, מיני סופגניות, לביבות לחנוכה ונרות.

תכנית אומנותית

חשוב שהמסיבה שלכם תכיל גם תכנית אומנותית שקשורה לחנוכה. ארגנו משחקי חנוכה, סיבובי סביבונים, שירו שירי חנוכה ובצעו הדלקת נרות לאחר שכל האורחים נמצאים. בכך תוכלו ליהנות מאווירת חנוכה לאורך כל הדרך.

משלוח סופגניות בתל אביב

כיבוד למסיבה

כעת נעבור לחלק הכיפי ביותר והוא כיבוד שיתאים למסיבת החנוכה שלכם. בחג החנוכה נוהגים ליהנות מסופגניות טריות, ומגרות! ולכן אנו ב canapes מציעים לכם מגשי סופגניות מלהיבים שיגיעו אל כל יעד שבו אתם חוגגים בתל אביב.

המגשים שלנו כוללים מגוון סופגניות, ביניהן:

סופגניות אספרסו – במילוי קרם אספרסו בציפוי אספרסו ושקדים קלויים, מומלצות לאוהבי טעמי הקפה.

סופגניות פיסטוק – במילוי קרם פיסטוק בציפוי שוקולד מריר פיסטוק קלוי ושערות חלבה, אהובות על שוחרי הטעמים האותנטיים.

סופגניות פירות יער – במילוי קרם פירות יער בציפוי שוקולד לבן ואוכמניות. סופגניות כיפיות שכולם אוהבים!

סופגניות קוקוס – במילוי קרם קוקוס בציפוי שוקולד לבן וקוקוס קלוי, לאוהבי הטעמים הייחודיים.

סופגניות ברולה – במילוי קרם ברולה וניל בציפוי שוקולד מריר וכדורי שוקולד מריר. לאנשים המושחתים שביננו.

סופגניות שוקו שוקו – במילוי קרם שוקולד עשיר בציפוי שוקולד מריר וכדור שוקולד מריר. פצצת שוקולד איכותית.

סופגניות קצפת – סופגניות במילוי שמנת מוקצפת בציפוי שוקולד מריר

במשלוחי סופגניות תקבלו מגשים הכוללים 12 יחידות של סופגניות במגש מעוצב ומדליק, כאשר ניתן לבצע מגוון שילובים של סופגניות טעימות וטריות.

בנוסף, חשוב לדעת כי ניתן להזמין מלבד הסופגניות גם מגשי כיבוד מלוחים ומתוקים שיהפכו את החג שלכם לטעים ונעים, ואת המסיבה שלכם למסיבה כיפית שכולם ידברו עליה.

כדי להזמין את הסופגניות כל מה שיש לעשות הוא ליצור עמנו קשר, והסופגניות יגיעו לכל מקום ולוקיישן בתל אביב!