משלוחי סופגניות - ליהנות מסופגניה טובה מבלי לקום מהספה

בקרוב הוא מגיע ואתם כבר יודעים שלא יוותרו לכם על מגשי סופגניות לבית, לעבודה, לחברים, למשפחה, לאירועים הקטנים של הדלקת הנרות שהפכו כל כך מקובלים ושמחים. אבל מה עושים כאשר דווקא בימי החנוכה כל מה שאנחנו רוצים זה להתכרבל מול הנרות ולא לקום ולטרוח על הכנת בצק ורידודו, קריצת עיגולים של סופגניות או קריעת כדורים לקראת הטיגון בשמן עמוק.

מגש סופגניות לחנוכה

>> לתפריט חנוכה <<

סופגניות לכל אירוע

יש משהו מעיק בכל זאת גם כאשר רוצים ליהנות מסופגניות טעימות ולהכין אותם למשפחה. מי שאינו רוצה לטרוח וכל מה שכרוך בזה, יכול למצוא דרך אחרת ליהנות מהחג וממטעמיו מבלי לקום מהספה, כאשר הסופגניות מגיעות עד אליו בכל מקום שבו יהיה, בכל בית ובכל משרד למסיבת חנוכה.

מגשי הסופגניות שמגיעים אליכן כמשלוח חם וריחני ומפתה לאכילה מיידית הם ההמצאה הכי טובה שיש מאז שהחלו למכור אותן בכמויות שמתאימות ליותר ממשפחה. מגשי הסופגניות חייבים להיות גדולים משום שאין ולו אדם אחד שמוותר על התענוג הזה פעם בשנה.

מותר בהחלט ליהנות מהקלוריות המחטיאות האלה מבלי להתחשבן, ולכן אתם מוזמנים ליהנות מהן גם מבלי לטרוח רבות על ההכנה והטיגון שלהן שעות ארוכות. הרי כשמכפילים את הזמן הזה מקבלים שעות רבות של עמידה על הרגליים לפחות במשך שבוע אחד, וגם אם מדובר בפעם בשנה ברור שיש לכם גם תכניות אחרות ותרצו לבלות על הילדים בחופש הארוך שאתם זוכים לו.

סופגניות עד הבית

במקום לטגן סופגניות ולחכות לבצק שיתפח, הזמינו  מגש סופגניות שאתם אוהבים ממי שמכין אותן בדיוק כפי שאתם אוהבים ובשלל מילויים לטעמכם. תוכלו למצוא משלוחי סופגניות פשוטות אבל מסורתיות, עם מילוי ריבה ותיק וטוב. ויש כמובן את הסופגניות המתוחכמות שכבר מפתיע לראות מה אפשר להכניס לתוכן כמילוי לאנשים שכבר טעמו הכל. הסופגניות הבשרניות והנימוחות חמימות וטעימות משום הן מגיעות טריות, כשהן שומרות על הטעם הנהדר שלהן שעות בזכות סודות ההכנה של המטבח שלנו.

אלה סופגניות שנשארות עסיסיות וטעימות כל הערב, אם כי קשה להאמין שהטעם שלהן ישאיר את האורחים אדישים לקסמיהן. רוב הסיכויים שלא יישארו מהן הרבה עד אחרי הדלקת הנרות, מה שמבטיח לכם חגיגת חנוכה נפלאה וחג אורים שמח מאוד.

סוגי הסופגניות והעוגיות המטוגנות לחנוכה שמחכים לכם אצלנו:

  • סופגניות במילויים שונים כמו ריבת חלב, שוקולדים למיניהם, ריבת תות מסורתית וטעימה, בשלל מארזים ומגשים.
  • עוגיות יויו שהן למעשה בצק תפוזים מטוגן טבול בסירופ דבש וברנדי בציפוי קוקוס קלוי.
  • צ'ורוס שהן הסופגניות הספרדיות והארגנטינאיות הידועות שאפשר לטבול במטבלים שונים.
  • פריקסה טוניסאי במילויים שונים.
  • סופגניות פרלין אנינות שיתאימו גם למסיבה במשרד בחמישה טעמים – ריבה קלאסית, אספרסו ושוקולד לבן, פירות יער, ריבת חלב, שוקולד שקדים.
  • מיני דונאטס במילויים שונים ומתוקים.
  • עוגיות פורי הודיות, שהן חטיף סולת מטוגן וטעים.
  • מארזי סופגניות בגדלים שונים ובציפויים מענגי חך לכל מטרה.

את הסופגניות מומלץ להזמין מראש במיוחד אם מדובר בכמות גדולה, וליהנות ממשלוח וממחירים מיוחדים בהזמנות גדולות במיוחד.

הזמינו גם לביבות לחנוכה למסיבה שלכם!