לביבות לחנוכה – תפתיעו את האורחים

אחרי הסופגניות, אלה בוודאי הלביבות שעושות את חג החנוכה לכל מי שאוהב באמת אוכל מטוגן.

צילום של מגש לביבות בטטה ותפוחי אדמה

>> קייטרינג לחנוכה <<

אנו בקאנאפס מציעים לביבות לחנוכה במגוון טעמים שונים. הלביבות שלנו עשויות חומרי גלם משובחים ובטעמים שלא הכרתם. הלביבות מבוקשות בעיקר בחנוכה אך יש להן ביקוש לכל אורך השנה, והן אהובות על ילדים ומבוגרים כאחד.

קאנאפס מציעה מגשי אירוח לכבוד החג – לביבות לחנוכה, סופגניות ועוד!
להזמנות 03-7788663

צילום של מגש לביבות בטטה ותפוחי אדמה

תתפלאו – הלביבות שלנו גם בריאות וגם טעימות

לצד הסופגניות הנהדרות רצוי שהילדים ייהנו מקלוריות מלאות בחומרים מזינים יותר מאשר בצק וסורר. טיגון בשמן עמוק אינו משמין כמו טיגון רגיל ולכן הלביבות שלנו שומרות גם על ערך תזונתי כאשר אנחנו משלבים בהן סלמון, בטטה או תפוחי אדמה, וגם מכינים לביבות טבעוניות.

תוכלו ליהנות מהמבחר שלנו של לביבות לחנוכה לצד הסופגניות, וההן יככבו בכל הדלקת נרות. אם אתם אלה שמצריכים להכין את הכיבוד לחנוכה לבית הספר או לגן, הקפידו לחסוך מעצמכם טרחה והזמינות את הלביבות המשובחות שלנו שאין ילד של יאהב אותן.

אוכל מטוגן זה הכי טעים, אז אין סיבה שלא יהיה גם אנין

בשום מקום לא כתוב שאוכל מטוגן לא יכול להיות אנין, ומשום כך אנחנו מקפידים על מתכונים מצויינים וטיגון החומרים הטובים ביותר בשמן טרי ונקי ששומר על ערך תזונתי של הלביבות.

אם אתם מחפשים אירוח איכותי במהלך חנוכה, אנחנו מציעים לכם לביבות לחנוכה בטעמים שונים ובין היתר: לביבות עם תפוחי אדמה ובטטה שהן הפיתוח הייחודי שלנו למתכון הלטקעס הנודע. כל זה מגיע בלוויית מטבל יוגורט טרי ורענן, לרענן את החך בשילוב הטעמים והחם עם הקר.

הלביבות האלה הן יופי של גרסה למי שזוכרת את הלביבות של בית אמא ואבא ורוצה לשחזר אותן אבל עם התאמה עדכנית לימינו ולחנוכה הזה. לביבות הבטטה ותפוחי האדמה שלנו הן ליווי נהדר לקינוח מגש סופגניות או מיני דונאטס, ויחד הן מהוות כיבוד נהדר להדלקת הנרות בכל מקום שאליו הוזמנתם.

להביא אתכם מגש לביבות לאירוח

קחו אתכם מגש לביבות מעולה לאירוח להדלקת נרות. זה בוודאי שי וכיבוד מעניין שתוכלו להביא אתכם במקום לעמוד במטבח שעות ארוכות. אנחנו מציעים לכם גם לביבות למבוגרים שילדים אולי יאהבו פחות אבל זה מעניין לראות אם יסכימו להתנסות בהן. לביבות הבטטה ותפוחי האדמה בתוספת סלמון מעושן ושמנת ולצדן מטבל יוגורט טרי.

הלביבות האלה הן הגרסה שלנו למטעמים דומים ממקומות רחוקים ואנחנו מציעים אותן למי שמעריך דברים טובים וחומרים מעולים. הסלמון המעושן מתוצרת מעולה בלבד, השמנת והיוגורט טריים לגמרי וטעמם מיוחד על לשון בתוספת הלביבה המטוגנת והריחנית. זוהי הלביבה הכי מעניינת שהצענו עד כה וההצלחה שלה כבירה. לצדן תמצאו עוד שפע של לביבות ירק וירקות שונים שנשמח להציע לכם. כמו כן, אם יש טעמים שאתם רוצים לנסות נשמח לטגן אותם למענכם, ובהזמנה מראש.

מעוניינים במידע נוסף?