מגשי אירוח בחיפה

בכל האירועים שלכם אתם טורחים רבות כדי לרצות את האורחים המכובדים שלכם ומחפשים את המקום הנוח והמעוצב ביותר, שגם ישרה על האורחים אווירה נעימה שהם ירצו להיזכר בה אחר כך בצורה נעימה. קייטרינג הוא בדיוק אותו דבר, רק שהוא משאיר זיכרונות ערבים לחך שמערבים את כל החושים, בדיוק כמו מגשי אירוח בחיפה שיכולים לענות על כל הדרישות שלכם ולהיזכר לטוב זמן רב.

צילום של מגש של סלט פירות

מגשי אירוח בחיפה

מתכננים אירוע באזור חיפה והצפון? מגשי אירוח בחיפה זה הפיתרון בשבילכם. הם הכיבוד המעניין והמגוון ביותר שתוכלו להגיש לאורחים שלכם ועוד זכו למחמאות על הטעם הנפלא שלכם בהרכבת תפריט מעניין כזה. לא יישאר אפילו אורח אחד שלא ימצא שם מענה לציפיות שלו.

למה דווקא מגשי אירוח בחיפה?

המגשים הם יותר מטרנד קולינרי מומלץ. הם היו כאן תמיד כאשר היו אירועים מצומצמים ועמו עליהם לקבלת הפנים, או שהגישו אותם במזנון פינתי באירועי חברה או ימי עיון או כנסים מקצועיים. המגשים גרפו עם הזמן מחמאות גם על כך שהם מצליחים למזג למטבח ישראלי אחד את כל המטבחים העולמיים שישראלים אוהבים כל כך, ולכן הם גם זוכים להצלחה. תמצאו בהם את קשת הטעמים שמצליחים תמיד, מסושי וטורטיות ועד פטיפורים ופחזניות מתוקות. אפשר לומר בוודאות שמגשי אירוח הם התגלמות הטעם הישראלי שרוצה כמה שיותר מבלי להפריז בקלוריות ומבלי לצאת רעב, בו בזמן. זהו הקונספט שכל מי שמגיש אותו באירועים שלו מבין שזוהי גם הדרך המצוינת לעמוד בתקציב שלו ולהגיש כיבוד מרהיב וטעים.

מה תוכלו למצוא במגשי האירוח?

  • מאפים שונים מכל העולם כריכונים, קרואסונים, אצבעות בצק למיניהן, עלי פילו, ג'בטינות, פוקצ'ינות, כל אלה בשלל מילויים ותוספות.
  • ירקות ופירות ממולאים, מבושלים, חיים, קצוצים, כבושים, מוקפצים, טבעוניים בלבד, צמחוניים, עם מוצרי חלב, כולם יחד וכל אחד לחוד מביאים את המגוון הישראלי מהשדה לאולם. סלטים ופשטידות, קישים וטורטיות. הכל שם.
  • כל ההעדפות הקולינריות קייטרינג חלבי או פרווה, טבעוני או צמחוני. תוכלו להרכיב מגשי אירוח שיתאימו לכל המוזמנים שלכם מבלי להביך ומבלי להרעיב.
  • מטבח בינלאומי בנוסח ישראלי סושי משלנו, צרפתי מותאם לנו, איטלקי עם המילויים המקומיים, אמריקאי ואסייתי, הכל כאן.
  • קינוחים מגוונים גם הקינוחים מגיעים במגוון עצום שישמח את כל מי שאוהב מתוקים.