מגשי אירוח ביקנעם

בעבר, כאשר היה עלינו לתכנן אירוע בין אם מדובר באירוע בעבודה לעובדים ובין אם אירוע פרטי שקשור למשפחה שלנו או לחברים הקרובים, היינו מטילים על כל אחד מהאורחים משימה הקשורה לאוכל ולשתייה, הן בכדי להוריד מאיתנו קצת עומס והן בכדי ליצור מגוון של מאכלים טעימים מסוגים שונים

צילום של טעימות מתוקות לשבועות

היום, החיים קצת השתנו, שירותים רבים הפכו נגישים וזמינים לנו הרבה יותר, מה גם שרבים מאיתנו עובדים המון שעות מחוץ לבית ולא תמיד מוצאים את הזמן להתפנות לכך. לשם כך, כדאי להיעזר בשירותי קייטרינג חלביים ולהזמין מגשי אירוח מהממים.

מגשי אירוח ביקנעם

מגשי אירוח ביקנעם – לכל אירוע

מגשי אירוח יכולים להתאים לכל סוג של אירוע קטן, בינוני או גדול. את כמות המגשים כמובן נתאים לכמות האורחים ואת הבחירה של המנות לסוג האירוע. לאירועי חברה וימי גיבוש ניתן למשל לשלב כריכים ומאפים מסוגים שונים, כוסיות קטנות עם ירקות טריים ומתבלים. לאירוע שהוא קצת יותר רשמי כמו חגיגת הישגים עסקיים, כנס מקצועי או ישיבה ניתן לשלב מיני מאפים, או סופגניות אם זה נערך בחנוכה, לביבות צמחוניות מסוגים שונים, פוקצ’ות, סלטים, מגשים של פירות טריים ועוד.

מגשי אירוח מתאימים גם לאירועים פרטיים כמו מסיבות בריכה בקיץ, ימי הולדת, הוקרת תודה, אירועי ספא ושלל אירועי בוטיק. היופי שבמגשי האירוח הוא בכך שהם מעניקים לאירוע שלנו הרבה צבעוניות, הרי בואו לא נשכח שהאורחים שלנו גם אוכלים ״עם העיניים״ ולכן מדובר בפתרון יצירתי, יעיל וייחודי שיגרום לאנשים להרגיש בנוח.

יתרון נוסף של המגשים הוא במגוון העצום של המנות, שכן יש בחירה מאוד גדולה בין סוגי המגשים שאפשר לשלב וכך למעשה כל אחד ואחת שמוזמנים לאירוע שלנו, גם אם הם צמחונים או טבעונים, יכולים למצוא את עצמם יחסית בקלות.

לסיכום, מגשי אירוח מתאימים לסוגים שונים של אירועים כמו אירועי עובדים, ימי הולדת, אירועים בחיק הטבע כמו פיקניקים למשל, אירועי צהריים קלילים ועוד. ניתן לשלב בין מנות גורמה ייחודיות למנות פשוטות, קלילות וטעימות לפי בחירה.