מגשי אירוח לשבועות

פסח הסתיים לו והנה חג השבועות מתקרב לו בצעדי ענק. חג הביכורים נחשב לאחד החגים הקדומים ביותר במסורת היהודית השני מבין שלושת הרגלים.

צילום של מיני עוגות גבינה קלאסית אפויה

למעשה שבועות מהווה את הקשר שבין האדם לאדמה, הקשר בין ישראל לאלוהים והקשר בין העם היהודי לבית המקדש. חג השבועות ידוע גם כחג הביכורים בין המנהגים הנפוצים של החג להביא ולאכול את הפירות הראשונים בהם התברכה ארץ ישראל וכמובן בואו לא נשכח שגם נהוג לאכול מטעמי חלב וגבינה. אז אם גם אתם מחפשים דרך ייחודית לחגוג את החג החגיגי הזה שכולו לבן והתחדשות בקרב בני המשפחה, החברים, השכנים או אפילו בעבודה הנה כמה אופציות מרהיבות של מגשי אירוח לשבועות.

מגשי אירוח לשבועות

מגשי אירוח מלוחים חלבי

בבואכם לבחור כיבוד לשבועות, תוכלו לבחור בין מגש לחמניות ביס עם מגוון של גבינות מובחרות כמו קשקבל, פרומעז, פרמיירה בלו וירקות, סלמון מעושן עם גבינת שמנת וסלטי העונה, מגש חטיפי פילו מלוח במילויים לפי בחירה, מגוון של מאפים מלוחים, מגש חטיפי בוש’ס במילוי גבינות מובחרות, מגש נשנושי קוראסון או פלטת גבינות בוטיק מעולות.

מגשי מתוקים חלביים

סוף סוף חג שמאפשר לנו לבחור בקינוחים שווים וטעימים עם כל הדברים הכי טובים שנמסים ישר בפה, שכן אין צורך לשמור פרווה. המגשים המתוקים שלנו כוללים מגש בלינצ'ס מעולים, מיני עוגות גבינת מסקרפונה בציפוי פירות יער, מיני פבלובות, מגש של אמריקן צ’יז קייק מדהימות, מגש מיני פחזניות במילוי שמנת ושוקולד, טרמיסו איטלקי כולם מתאימים לחג השבועות.

סלטים ופירות העונה

כמובן שתוכלו להעשיר את השולחן שלכם עם מגוון של מגשים הכוללים פירות וירקות טריים. מגש פירות העונה, מגש עם סלט פירות, מגש מקלות ירקות, מגש ירקות חתוכים, סלט קפרזה, סלט עדשים, סלט נבטים, מגש ירקות אנטיפסטי עשיר ועוד.

המגשים שלנו מוכנים בסמוך לאירוע, כולם עשויים ברמה אסטטית גבוהה, חיתוך מדויק, תיבול מוקפד והכי חשוב מחומרי הגלם האיכותיים והמובחרים של העונה. נשמח לסייע לכם באירוח מושקע, מוקפד שיחסוך לכם זמן והרבה מחשבה.