כיבוד ליום הולדת: ביי ביי ביסלי

איפה? איפה? איפה? איפה העוגה? איפה הביסלי? איפה הבמבה? איפה המרשמלו וסוכריות הטופי הדביקות? מה? לאן הכול נעלם? מי אכל הכול לפני שהמסיבה עוד בכלל החלה? חברים, כיבוד ליום הולדת הוא כבר מזמן לא מה שהיה כשהיינו ילדים. אנחנו בעידן של בריאות! תגידו שלום לשיפודי מלפפונים ועגבניות

כיבוד ליום הולדת

אוכל ליום הולדת – המדריך של קאנאפ'ס

במשחק אסוציאציות קצר לכל אחד מכם יעלו בראש למשמע הביטוי "כיבוד ליום הולדת" שלל חטיפים ומתוקים שהוא אוהב לנשנש, וכמובן עוגת שוקולד ענקית עם נרות צבעוניים. בקיצור, הררי סוכר, מלח ושמן, שאינם בריאים כלל וכלל לגופם של החוגגים הקטנים, ובטח שלא למבוגרים. עם השנים גם המודעות בבתי הספר לאורח חיים בריא עלתה, גם בפרסומים שונים בתקשורת וגם בסדנאות להורים, ולכן הכיבוד ליום ההולדת קיבל תפנית תזונתית של 180 מעלות. כיום, אוכל ליום הולדת יכול להיות גם טעים, גם בריא וגם מזין.

כיבוד ליום הולדת בריא? באמת?

תחשבו על זה שבמסיבת יום הולדת כפי שאנחנו מכירים ילד מכניס לגופו למעלה משליש מסך הקלוריות היומיות שגופו זקוק להן. תעשו חשבון פשוט שמדי חודש הילד הולך ללפחות 3-4 מסיבות בחודש (של חברים מהכיתה ומהצופים ומהשכונה וכו' וכו'), ותוסיפו את הנשנושים בחגים ובימים משפחתיים מיוחדים ובאירועים חברתיים נוספים, ותגיעו למסקנה שמדובר בהרבה מאוד ימים של נשנוש יתר. אבל אוכל ליום הולדת לא חייב להיות נזק בריאותי לילדים שלכם. אפשר גם אחרת!

מגשי אירוח ליום הולדת – אוכל איכותי, בריא וטעים

אז מה עושים? מכינים כיבוד ליום הולדת בריא! וכן, זה אפשרי! מגישים לילדים במקום המתוקים והחטיפים ירקות ופירות, וגם המבוגרים ששומרים על המסיבה יגידו לכם תודה ענקית כי גם להם יהיה מה לנשנש. אנו בקאנאפ'ס מייצרים מגשי אירוח טעימים להפליא כבר מעל עשור. תתפלאו, אבל אם מגישים לילדים את הכיבוד בצורה צבעונית, מפתה, טרייה ורעננה, הם אוכלים בכיף שלהם. במיוחד בקיץ, כשיש שפע של פירות טעימים כמו אבטיח, אפרסק, נקטרינה, ענבים ועוד.

צריכים מגשי אירוח לאירועים נוספים? בקרו בגלריית קייטרינג לאירועים שלנו.

החוק נגד כיבוד ליום הולדת

ושלא תגידו שלא ידעתם: בארצות הברית ובאירופה יש מדינות שממש אוסרות על הורים לקיים מסיבות ואירועים שיש בהם ממתקים או מאפים למיניהם. המטרה של החוק היא לנתק את הקשר המובנה כל כך בראשם של הצעירים בין מסיבה או אירוע משמח לבין סוכר וממתקים. המטרה היא לשנות את ההרגלים הרעים שהתבססו במשך שנים.
אז עשו לכם כיבוד יום הולדת בריא, עם פירות, עם גבינות, עם מטבלים ועם שיפודים צבעוניים, וכן, מותר שתהיה בסוף עוגת יום הולדת עם נרות, זה בסדר, אבל היי, רק פרוסת עוגה אחת לכל אחד!