כיבוד למשרדים: כך תפנקו את העובדים שלכם

בין אם מדובר בהרמת כוסית לכבוד חג או לרגל הצלחה עסקית גדולה של החברה, או אפילו אם מדובר בהפי האוור ביום חמישי לפני שיוצאים לסופ"ש – מגיע לעובדים שלכם כיבוד למשרד שהוא הרבה יותר מבורקסים וקולה. הם עובדים קשה, הם נאמנים, הם מסורים – תראו להם באמצעות הפקת אירוע קטן ויוקרתי שאתם מוקירים תודה ושהם חשובים לכם. כל שקל שתוציאו על כך יחזור אליכם מהם באהבה רבה!

צילום מגש מיני טאקו'ס

צילום מגש מיני טאקו'ס

כיבוד לאירוח במשרד – רק בקאנאפס!

היום לא רק חברות סטארט אפ או מפלצות הייטק כמו גוגל מפנקות את העובדים על מנת לשפר את הביצועים שלהם.

בעלי עסקים רבים מבינים שאם העובדים מרוצים ושמחים במקום העבודה אזי התפוקה שלהם תגדל באחוזים משמעותיים. לכן אין זה מקרי שחברות רבות, קטנות כגדולות, משקיעות באירועי החברה, ולא סותמות את הגולל רק עם כיבוד למשרד כמו במבה וקולה, אלא שוכרות אפילו חברות הפקה או חברות קייטרינג ועורכות מסיבות של ממש במשרד עצמו או בלוקיישן אחר. מגשי אירוח הם פתרון אידיאלי לכך. מומלץ לשכור חברת קייטרינג או מפיק לאירועים קטנים אבל גם אתם יכולים לארגן לבד אירוע נחמד וטעים במשרד. אז אם אתם מחפשים קייטרינג חלבי בראשון לציון, מודיעין או כל מקום אחר, הנה כמה אבני דרך שיכוונו אתכם:

מה מטרת האירוע?

בכדי שתוכלו לארגן את האירוע על הצד הטוב ביותר, בררו עם עצמכם מהי מטרת האירוע – הרמת כוסית לקראת החג? חגיגת הישג של החברה? מסיבת תחילת שנה? מסיבת יומולדת לאחד מן העובדים? בהתאם למטרה תוכלו לדעת איזה משימות יש בפניכם בשלבי ארגון האירוע. אם מדובר בחג שבועות, למשל, אפשר לקשט את המשרד בפירות ובתבואת השדה למשל. אם מדובר במסיבת יומולדת, אפשר לקשט בבלונים ובקישוטים כיפיים. עוד על כיבוד להרמת כוסית.

קייטרינג חלבי כשר ומגשי אירוח

מה התקציב שלכם?

חשוב לברר עם מנהל הכספים בחברה מה התקציב שיש לכם לצורך הרמת האירוע כדי שהארגון יהיה תחת בקרה מבלי שיהיה צורך לעצור את ההפקה באמצע בגלל שאזלו הכספים לתשלום לספקים השונים.

בחרו תאריך שמתאים לכולם

אתגר לא קטן הוא למצוא מתי לערוך אירוע שבו כל העובדים יוכלו להשתתף. חשוב לקבוע את המועד מוקדם ככל האפשר כדי שכולם יוכלו לשריין את התאריך ביומן ומומלץ שהאירוע יתקיים בזמן שעות העבודה ולא על חשבון הזמן הפנוי של העובדים.

איזה אוכל יוגש באירוע?

הכי חשוב לבחור קייטרינג מוצלח לטובת הצלחת האירוע. הפתיעו את האורחים עם כיבוד למשרד כמו מגשי סושי או מגשי בשרים טובים, ואם מדובר בחג מסוים אז במגשים עם מטעמי החג (בחג שבועות למשל פנקו אותם עם מבחר של מוצרי חלב ופירות העונה). יש בשוק לא מעט חברות שמציעות תפריט קייטרינג שמותאם במיוחד להגשה במשרד. על מנת לקלוע לטעמים של הרוב, מומלץ ללכת על קייטרינג חלבי, שאנו מבטיחים לכם – יפתיע אתכם באיכות ובטעמיו המיוחדים!