לארח ולהגיש אוכל מגוון וטעים מבלי ללכלך את הידיים

הזמנת אוכל ושירותי הסעדה מוכרים לכל כשירותי קייטרינג ודוכני מזון מלאים ואקטיביים, אך מנגד להם עומד שירות נוסף שיש בו פשטות וקלות מהולה באינטימיות מבורכת. אלו הם מגשי האירוח שמגיעים עם אוכל מוכן ומיועדים למאכל ללא השהיות. מגשי האירוח נבדלים משירותי הקייטרינג ודוכני המזון בכך שהם אינם דורשים מפעילים, מגישים ומלצרים. המגשים מגיעים על פי הזמנה ליעד המבוקש, ארוזים ומסודרים באסתטיות ומכילים בהם אוכל טעים ואיכותי. בכך, אתם יכולים לבחור את האוכל המבוקש מתוך מבחר גדול של עשרות מנות, לקבל את ההזמנה ולהציע את המזון לאורחים בפשטות ובקלות. ההבדל הניכר שיוצא מכך הוא שמגשי האירוח אינם שירות בלעדי לאירועים גדולים ורבי-משתתפים, אלא מתאימים לכל מטרה ולכל סוגי האירוח, קטנים וגדולים כאחד. מגשי האירוח מספקים פתרון פשוט לאירועים קטנים בהם אין צורך בשירותי הסעדה נרחבים ומונעים צורך בבישול עצמאי והכנת האוכל על ידי מארגני האירוע.

משפחה וחברים יושבים סביב השולחן

לשדרג כל מפגש עם החברים בקלות ובמהירות

לא חסרים אירועים בהם נהוג להזמין אורחים ולהגיש אוכל ואלו עשויים להופיע בכל יום. ימי הולדת וחנוכות בית הם אירועים שכוללים מספר מצומצם של משתתפים ונערכים לרוב בבית ומבחינה זו אינם כה שונים ממפגשים אחרים כמו ארוחות משפחתיות או מפגשים חברתיים. באירועים שכאלה, אתם בטח מתלבטים בין הרצון לייצר אווירה נעימה ומשמחת שתכלול אוכל טעים ומגוון, לבין חוסר הרצון לבשל ולהכין את האוכל. כדי לפתור את ההתלבטות הזו בקלות, קיימים מגשי האירוח שלנו. עוד על קייטרינג לאירועים קטנים בבית.

מגשי האירוח מציעים מזון מכל סוג, החל מאוכל ביתי, חמים ומלא זיכרונות נעימים ועד סעודה עשירה ומגוונת בעלת תחכום ומקוריות. הם מספקים חוויית אירוח נהדרת שתקל עליכם ותחסוך לכם זמני ההכנה המפרכים ואת הניקיון הארוך הכולל את שטיפת הכלים המרובה ואת ניקיון המטבח. באמצעות מגשי האירוח, תוכלו לשדרג כל מפגש כדי לשמור על רוח קלילה ומרוממת מבלי שהדבר יבוא על חשבון איכות האוכל המוצע למוזמנים.

finger-food-buffet-1920x721

מגשי האירוח מיועדים לכל מטרה ולכל אירוע, בין אם הם קטנים ובין אם הם גדולים. היצע המנות מגוון ועשיר וניתן להזמין מגשים בכמויות משתנות למטרות שונות. בין אם תרצו להציע קינוחים בלבד עבור האורחים או תרצו לכבד את אותם בארוחה שלמה, מלאה ועשירה – אתם יכולים להזמין החל משני מגשים ומעלה עם מגוון מנות שיספק את האורחים כולם ולא יותיר איש רעב.

כעת, במקום לפנות זמן יקר עבור בישול ממושך במטבח ניתן לבחור ממבחר המנות הגדול והמגוון שמוצע עבור מגשי האירוח. כל יום הולדת וכל חנוכת בית יהפכו לאירוע קלאסי שיש בו גוון של יוקרה באמצעות מגשי האירוח, כאשר האורחים יוכלו ליהנות ממגוון טעמים מרובה בעל איכות שאין שנייה לה. אפילו מפגשים חברתיים או משפחתיים ישודרגו באמצעותם, כאשר היצע המנות הרחב יספק כל אדם וכל טעם ויעניק גוון איכותי לכל מפגש.

צאו לחיפוש אחר מגשי האירוח שיתאימו לאורחים שצפויים להגיע

יתרונות הטכנולוגיה

הטכנולוגיה של היום מקלה על העבודה אפילו יותר ומאפשרת לכם להזמין מגשי אירוח בתהליך קצר, פשוט וקל. שירות ההזמנות הייעודי של קאנאפס מציע פלטפורמה אינטרנטית מתוחכמת המאפשרת בחירה של מנות מתוך המבחר הגדול שמוצע והזמנה מהירה דרך האתר. השירות מציע רשימה של כל מגשי האירוח וכולל את פירוט המנות כך שתוכלו לסקור אותם ולהרכיב את התפריט המתאים ביותר עבור האירוע שלכם. לאחר הבחירה, סיום ההזמנה נעשים בזריזות דרך האינטרנט באמצעות הליך מילוי פרטים קצר ויעיל. השירות ידידותי למשתמש ומאפשר התאמה מושלמת לצרכי היחודיים שלכם שלבסוף, ההזמנה תישלח על פי הזמן והיעד המבוקשים באופן ישיר. חוויית המזון ומגשי האירוח של קאנאפס נגישה לכולם וכל אחד ואחת יכולים לשדרג כל אירוע בלחיצת כפתור.

צילום מסך של מגשי אירוח מאתר קאנאפ'ס

מגש אירוח לכל אירוע

מגשי האירוח מאפשרים להפתיע את בני המשפחה והחברים במזון איכותי וטעים שיש בו גוון ביתי ושמתאים לכל מטרה. באמצעות שירות ההזמנות הייעודי שנמצא באתר ניתן לבצע הזמנה בקלות ובמהירות וכך לשדרג ולהוסיף את המנות הנדרשות לכל אירוע. ניתן למצוא מגש אירוח לכל מטרה, החל מהזמנת צלחות קינוח בודדות כדי לפנק את האורחים במבחר פירות עסיסיים או מטעמים ייחודיים, ועד הזמנת ארוחה שלמה הכוללת מספר מגשים שתמלא אירוח של משפחה לאורך סוף שבוע שלם. עם מגשי האירוח של קאנאפס, לכל אירוע יש מגש אירוח.