סופגניות טעימות עם התוספות הכי מפתיעות

סופגניות הן האוכל הכי מענג מכל החגים היהודיים, וכשמדובר בחגים אלה קשה לבחור משום שהתברכנו במטבח עשיר מכל העדות.

צילום של מגש סופגניות פרלין

>> קייטרינג לחנוכה <<

סופגניות מגיעות אלינו מכל העולם ואין שום סיבה שלא ניהנה מכל הגרסאות שלהן מהמטבחים הסובבים אותנו. הם מגיעות בשלל טעמים וגם בשלל תוספות מפתיעות, כאלה שפעם לא היינו מעזים לחשוב עליהן אבל היום כבר מותר הכל. זה ברור.

הריח הנהדר של הטיגון ממלא אותנו ומפתה אותנו לאכול מהן כמה שיותר ובדיוק בגלל זה חלק מהסופגניות לחג עשויות בגדלים קטנים יותר או שהן מגיעות בגרסאות שלהן מעדות אחרות, כמו עוגיות יויו או טיגוני פורי הודי.

הצ'ורוס הארגנטינאיים שהגיעו בכלל מספרד הפכו ללהיט ישראלי במיוחד בגלל האפשרות למלא אותם במילויים שונים, מה שהופך אותם למתחרה ראוי לסופגניות הרגילות שלנו אבל בגודל שאפשר להכיל יותר בקלות.

שמונה ימי סופגניות מיוחדות

הטעמים המעולים של הסופגניות לא עוזבים אותנו שמונה ימים, ואם אנחנו כבר מרשים לעצמנו לחטוא בקלוריות המענגות האלה, למה לא ליהנות ממגשי אירוח של סופגניות שמזמינים מראש ונהנים מהמבחר שלהן? למה לא להזמין אותן מראש וליהנות מהמשלוח שלהן עד הבית או עד בית הספר או הגן או עד המשרד שלכם?

לא משנה איפה החגיגה נערכת, היום תוכלו ליהנות מסופגניות מגוונות בשלל מילויים וצורות גם לאניני הטעם וגם למי שפשוט אוהב מטוגנים וזהו, בלי הרבה סיפורים מסביב. אתם חוסכים לעצמכם את הטיגונים והלכלוך במשרד ויכולים לשבת עם האורחים להדלקת הנרות ולחצי השעה שבה אפילו לנשים אסור לעשות כל מלאכה, ופשוט לחגוג ולטעום עוד ועוד סופגניות.

משלוחי סופגניות במגשים מפתים עד הבית או המשרד

הכי טוב בחנוכה זה לאכול בצוותא עם עוד אורחים, בהדלקת נרות בבית או במשרד או בעבודה, ולשם כך אל תטרחו לטגן בעצמכם – אלא פשוט הזמינו את המבחר הגדול והמגוון שיש לנו להציע לכם. ההיצע עצום ומגיע טרי ועסיסי, כולל כל מה שאנחנו מציעים לכם כמאכלים מיוחדים לחנוכה. תתפלאו למצוא שם גם ציפויים ומילויים מסורתיים לצד החדשניים ביותר שיוסיפו עוד גוון מעניין להדלקת הנרות ועוד טעם לזיכרונות הנעימים שלכם מהחג. בחג הקדימו להזמין את המגשים שלכם משום שהם נגמרים מהר וקשה למצוא להם תחליף במחירים ובטעמים כאלה. הסופגניות המעולות שלנו הפכו לשם דבר ויש שמזמינים אותן זמן רב מראש כדי להבטיח את המשלוח שלהן לחג. חנוכה יכול להיות חג טעים מאוד ולא רק חג אורים שמח, כאשר את הטיגונים אתם משאירים לאחרים ונהנים רק מהתוצאות.

מגשי הסופגניות שלנו כוללים את ההיצע הבא:

  • הנחות מיוחדות בהזמנת 100 יחידות סופגניות ויותר כשגם כך אנחנו מציעים לכם את המחירים הטובים ביורת לסופגניות איכות מעולות.
  • משלוחים עד הבית או המשרד במארזים שונים בגדלים שמתאימים לכם ובאריזות יוקרתיות.
  • סופגניות בגודל רגיל במילוי ריבת תות או ריבת חלב.
  • אצבעות צ'ורוס עם שוקולד, ריבת חלב ועוד.
  • פריקסה מטוגן במילויים מסורתיים.
  • חטיפי פורי הודי שעשויים מסולת מטוגנת.
  • עוגיות יויו שהן בצק תפוזים מטוגן טבול בסירופ דבש וברנדי בציפוי קוקוס קלוי.
  • סופגניות פרלין נהדרות לאניני טעם במילויים כמו ריבת חלב, שוקולדים, אספרסו ושוקולד לבן, ריבת פירות יער.

מחפשים משלוח סופגניות בתל אביב? >>