אוכל למסיבה קטנה – כמה הצעות אטרקטיביות מבית קאנאפ'ס

כאשר אתם רוצים לארגן מסיבה קטנה, אתם בוודאי רוצים לדעת איזה אוכל יכול להיות אטרקטיבי למסיבה. לכן חשוב לחשוב על שילובים טובים למסיבה קטנה שמצד אחד לא ישאירו את האורחים שלכם רעבים, מצד שני לא יחרגו מהתקציב שלכם, אך גם ישדרו שפע ויראו טוב על גבי השולחנות. אז אילו הצעות יש לאוכל למסיבה או אירוע קטן? הכל בהמשך.

אוכל למסיבה? כיבוד למשרד? אין בעיה! לנו יש רעיונות בשפע, להלן כמה הצעות אפשריות:

הקמת עגלות של מזון מהיר – אחת האופציות הפופולאריות כיום היא הקמת דוכני מזון. כן, ממש כמו הסטריט פוד המפורסם שישנו ברחובות המתוירים היותר בעולם, בהם אנשים ניגשים מעגלה לעגלה וטועמים את המזון, כך גם ניתן לטעום את המזון שישנו בעגלה צבעונית ומגרה. בעגלות המזון מומלץ להגיש במגשים צבעוניים מגוון מאכלים כגון: מרקים בימי חורף קרירים, טורטיות, לחמניות ביס, מיני טאקוס, ועוד.

דוכני שוק – השווקים בשנים האחרונות הפכו לפופולאריים במיוחד. האווירה הכיפית, המראה האותנטי, הצבעוניות והארץ ישראליות הבלתי נגמרת – כולם מושכים ונהדרים. בשל כך, אירוע שכולו אווירת שווקים יכול להיות אירוע נהדר. קשטו את האירוע בצבעוניות והקימו דוכני שוק קטנים ובהם הגישו אוכל שמאפיין את השוק הכולל: עלי גפן, לביבות תפוחי אדמה, המון פירות טריים, ירקות עונה צבעוניים, מגשי אירוח עמוסים מתוקים, סלטי טבולה ביתיים, סלט ירוק, סלט עדשים, סלט ירושלמי אסלי, סלט אורז פראי ועוד. בכך תוכלו לייצר אווירה טבעית ואותנטית.

ארוחה כפרית – גם הארוחה הכפרית ממש כמו בכפר באיטליה, תראה טוב במסיבה קטנה ואינטימית. ארוחה כזאת תכלול שולחנות ארוכים ונעימים מכוסים במפה צבעונית שעליה אגרטלים עם פרחי שדה. מסיבה קטנה היא חגיגה אינטימית שבה כולם נהנים מבראנץ' מפנק או מארוחת ערב בשעת הערביים. בארוחת כזאת מוגשות מנות מפנקות וטעימות שכוללות: קישים, מיני סנדוויצ'ים, כריכים, פלטות גבינות מפנקות, נשנושי קרואסון, מיני פשטידות, מקלות פרמז'ן, טורטיות, מקלות גראבלס, ועוד.

חגיגת מתוקים – אל תשכחו לכל מסיבה להוסיף מגש מתוקים וזאת כדי לפנק את האורחים שלכם עם משהו מתוק לסיום וכוס קפה חמה. בכך תוכלו לחתום את החגיגה שלכם בכיף. לצפייה במבחר מגשי האירוח המתוקים שלנו.