קייטרינג להשקות

השקה היא הדרך הטובה ביותר לחשוף את המוצר עליו עבדנו כל כך הרבה זמן ביזע ודמעות. השקת מוצר, שירות או רעיון היא ללא ספק אחד האירועים הכי מרגשים עבור יזם בה הכל חייב להיות מוקפד ומתוכנן החל מהתזמון עצמו של האירוע, דרך הקהל אותו אנו מזמינים, המקום שאנו בוחרים, המוזיקה, הדרך שבה אנו מציגים את המוצר וכמובן גם קייטרינג להשקות חשוב עד מאוד.

מדוע? משום שהמנות אותן אנו בוחרים להגיש לצד השתייה גורמים לאנשים להרגיש סוג של חיבור למוצר או לרעיון שלנו מאין מינגלינג שכזה. לכן, קייטרינג להשקות אותו אנו בוחרים חייב להיות מוקפד, אסתטי, נקי, מדויק ומזמין.

זאת נוכל להשיג על ידי בחירת קייטרינג בו יש הקפדה רבה על בחירת חומרי גלם איכותיים וטריים אשר תואמים את העונה בשנה שבה מתרחש האירוע שלנו, בו ההכנות מתבצעות בסמוך לאירוע, האוכל עצמו נמצא בתנאים מתאימים עד לרגע תחילת האירוע אלה ועוד חייבים להיות חלק בלתי נפרד מהבחירה שלנו. בנוסף, חשוב לבחור בקייטרינג עם ניסיון באירועים מהסוג הזה שכן הם שונים מאוד מחתונות, בר מצוות ואירועים עם כמות גדולה מאוד של משתתפים.

צילום של מגש פטיפורים

מדוע מגשי אירוח הם האופציה הטובה ביותר לאירועי השקות?

אירוע השקה לרוב מתנהל בסגנון של תערוכה. מעבר בין תחנות ולכן מגשי אירוח עליהם מונחות מנות ״פינגר פוד״ הן הפתרון המושלם עבור אירוע מהסוג הזה.

אין צורך להתעסק עם כלים נוספים כמו צלחות וסכו״ם, האורחים פשוט לוקחים ישר לפה את ה״פינגר פוד״ שהכי קורץ להם.

קייטרינג להשקות – כל היתרונות

בנוסף, כאשר מגש מסתיים, פשוט וקל לשלוף מגש מלא חדש ולסלק את זה שנגמר, בלי להסתבך. סיבה נוספת שכדאי לבחור במגשי אירוח היא הגיוון, מגשים מאפשרים לנו לבחור כל מיני סוגים של מנות כמו למשל מיני מאפים מלוחים, לחמניות ביס ממולאות בגבינות ודגים, מיני קישים, מיני טורטיות ועוד.

מנות מהסוג הזה כל כך קטנות וחמודות כך שהן לא מכבידות על הקיבה ומאפשרות לאורחים שלנו להישאר מרוכזים באירוע ההשקה מבלי להישאב רק לאוכל ולשכוח מהאירוע כולו. עם המגשיםניתן לשלב מטבלים מכל מיני סוגים, ירקות חתוכים ואפילו קינוחים קטנטנים שישאירו בפה טעם מתוק וכייפי.