מה זה פינגר פוד ולמה זה רעיון מצוין לאירועים?

בתור אנשים הנמצאים בתהליך תכנון של אירוע, לא משנה מאיזה סוג: אירוע השקה, חג, אירוע בעבודה, יום הולדת חגיגי, תערוכה, אירוע מינגלינג, כנס או כל אירוע אחר ודאי שמעתם את המושג פינגר פוד. אז מה זה פינגר פוד ולמה זה רעיון מצוין לאירועים?

מיני קישים

אז פינגר פוד זה בעצם מנות יחסית קטנות אותן אנו יכולים לתפוס באצבעות שלנו ולאכול בביס אחד, שניים או מקסימום שלושה. מנות הנחשבות לפינגר פוד הן לרוב עשירות בטעמים ונחשבות לפתרון נפלא במיוחד לאירועים שאינם מצריכים ישיבה סביב שולחן או לחלופין לשלב קבלת הפנים באירוע. יכול להתאים בתור קייטרינג לאירועים קטנים בבית או במיקום אחר, אירועים עסקיים וכד'.

מדוע זה פתרון מעולה? כמה סיבות…

  1. אין צורך בכלים נוספים אירוע עם מנות פינגר פוד מוגש לרוב על גבי מגשי אירוח עם קיסמים, מזלג קטנטן של קינוחים או מפית ולכן אינו מצריך מאיתנו להיערך עם סכו״ם, מפות, מפיות, צלחות מסוגים שונים מה שראשית חוסך לנו זמן יקר, כסף והתארגנות מסורבלת.

  2. המגש התרוקן? – פשוט שולפים אחד חדש סיבה נוספת אשר חוסכת לנו זמן רב בתור מארגני האירוע שגם ככה צריכים לחשוב ולדאוג לכל כך הרבה דברים ולתזמן אותם ביחד.

  3. מגוון עצום של אפשרויות יש כל כך הרבה רעיונות שאפשר ליישם על מנות פינגר פוד. ניתן לשלב בין מתוק למלוח ממש בקלות, לבחור במנות פינגר פוד איטלקיות כריכי קפרזה, פוקצ'ות מתובלות, או מקלות פרמז’ן, פינגר פוד ישראלי בורקיטס, חצילים מגולגלים עם מילויים שונים וכדורי פלאפל, לבחור בין בשרי לחלבי ועוד. למעשה, זה בדיוק המקום לפרוץ עם הדמיון, לשלב בין ארוחת טעימות קלה של 2-3 מגשים או לבחור בכמות גדולה יותר, זה כמובן תלוי בסוג האירוע וכמות המוזמנים.

צילום של חטיפי פילו מלוח

דוגמא לפינגר פוד

בנוסף, היופי שבמנות פינגר פוד בא לידי ביטוי בכך שהן אינן מכבידות על הקיבה ומערכת העיכול, מאפשרות לנו מצד אחד ליהנות מהטעמים המעולים ומצד שני לאכול מבלי להרגיש שאנו רוצים להירדם באמצע האירוע. הן גם משתלבות נפלא עם משקאות צבעוניים יחד או בלי אלכוהול. הבחירה באירוע מהסוג הזה עוזרת לנו לשמור על סדר, ניקיון, נראות, אסתטיקה וטריות לאורך כל האירוע.

גם יכול לעניין אתכם: