הרמת כוסית לעובדים

רוב החברות העסקיות במשק נוהגות לפחות פעמיים בשנה לכבד את העובדים במחוות הוקרה יפה של הרמת כוסית.

צילום של עמדת אלכוהול לייט

זה נוסף כמובן על מחוות דומות שנעשות כאשר יש אירוע מיוחד כמו השקה חגיגית, יום כיף או אירוע חגיגי אחר כמו החלפת מנהלים וטקסי פרידה שונים. יש די הרבה סיבות שבגללן מעסיקים אוהבים לתת לעובדים שלהם את התחושה, ובצדק, שהם חלק בלתי נפרד מהחברה והצלחתה.

אירועי הרמת כוסית לעובדים נחשבים לאירועים נעימים באווירה טובה וכאשר הם נעשים בליווי קייטרינג מעולה שיודע לתת מענה לטעמים השונים של העובדים שלכם תוכלו לסמן לעצמכם עוד הצלחה גדולה בתולדות החברה.

אנחנו, בקאנאפס, באמצעות הקייטרינג שלנו, הופכים כל הרמת כוסית לאירוע שמח וצבעוני הרבה יותר ולא רק בגלל היין המשובח והחברה הטובה.

שלל תפריטים והצעות

כשאתם מתכננים הרמת כוסית לעובדים השאלה הראשונה תהיה תמיד איזה קייטרינג להזמין וכיצד לענות על הטעמים והרצונות של כולם. היום הטרנדים השונים במזון מוכרים ונשמעים מרתיעים לכאורה, אבל כאשר בוחרים את הקייטרינג הנכון שעונה על כולם ומוצא מענה טעים ומגוון גם למחמירים ביותר, ברור למה הדאגה הגדולה ביותר נפתרה.

מגשי אירוח גורמה כשר וחלבי מספקים לכם את כל הצרכים שלכם לאירוע קליל ומשביע שבו הדינמיקה הקבוצתית והאווירה הידידותית והשמחה חשובים יותר מכל, מבלי להתפשר על איכות התפריט. לקייטרינג של מגשי אירוח ופינגר פוד יש יתרונות רבים ככל אירוע חברה כזה.

הזמנת מגשי אירוח למסיבת יום הולדת 60 בכרמי יוסף

מדוע להזמין להרמת כוסית מגשי אירוח?

  • שליטה טובה יותר במגוון המנות בטעמים שונים, כך שיתאימו לחך הישראלי שכבר הורגל במטבחים עולמיים ומאכלי עדות ומצפה למצוא את אותו גיוון ורמה גם באירועים.
  • נותנים מענה לאוכלי מוצרים מהחי, צמחונים, טבעונים, נמנעי גלוטן, נמנעי פחמימות, אלרגיות שונות, נמנעי סוכר ועוד.
  • מגשי אירוח נותנים מענה מעולה לכל תקציב ונותנים הזדמנות לכל אחד מהמשתתפים ליהנות מאין ספור טעמים וניחוחות.
  • הססגוניות והמראה המעוצב מוסיף לאירוע אלגנטיות רבה.

מגשי אירוח לאירועי הרמת כוסית

כשאתם רוצים להודות לעובדים שלכם ולהביא אליהם את מיטב המטעמים מבלי להכביד עליהם ומבלי להפוך זאת לאירוע ממושך מדי, קייטרינג של מגשי אירוח הוא התפריט המדויק לצרכים שלכם גם בכמויות, גם בטעמים, גם בתקציב וגם בהנאה.