מגשי אירוח לאירועים קטנים – איזה מגשים מומלצים?

אירועים קטנים הם אותם אירועים הכוללים בר מצווה, בריתות, אירועים עסקיים, הרמות כוסית, כנסים ועוד. אז איך בוחרים מגשי אירוח לאירועים קטנים? במאמר הבא המומחים של חברת קאנאפ'ס המתמחים ביצירת מנות ביס (פינגר פוד) ומגשי אירוח חלביים כשרים לאירועים פרטיים קטנים ועסקיים – תאפשר לכם כמה הצעות למגשי אירוח לאירועים קטנים.

צילום של מגש מיני בליני

צילום של מגש מיני בליני

מגשי אירוח לבר מצווה בר מצווה הוא אירוע שמשלב מבוגרים וילדים, לכן כן יש לשלב מגשי אירוח שכוללים מתוק וגם מלוח. את המלוח בוודאי יאהבו המבוגרים ואת המתוק הילדים. לכן חשוב לשים את הדגש על שניהם. כאשר אתם מרכיבים מגשי אירוח לאירועים קטנים, חשוב לשים את הדגש על סנדוויצ'ים קטנים, טורטיות, קרואסונים, פלטת ירקות, פיצוליטות קטנות לילדים וכל מה שהופך את השולחנות לצבעוניים ומגרים.

גם מיני טורטיות, מוזלי, חטיפי בוש'ס, ופלטת גבינות יהפכו את האירוע לנחשק, ואל תשכחו את פלטות המתוקים עם קרמבו בעבודת יד שילדים אוהבים, עוגת מיני מסקרפונה, מאפים מתוקים, גליליות שוקולד, ירקות ופירות העונה.

מגשי אירוח לברית אירוע הברית הוא בדרך כלל אירוע קטן שבו מוזמנים האנשים הקרובים. את הקרובים לכם חשוב לפנק, ולכם כדאי לשלב בו מגשים מפנקים שרובם על טהרת המלוח. פנקו את האורחים שלכם במיני קישים, לחמניות טריות, פלטת גבינות, מיני טורטיות, חטיפי פילו, כריכונים גראבלס ועוד. לקינוח קנחו במיני פיננסיה שקדים ופיסטוק, מיני פחזניות שמנת ופוטיפורים.

אירוע עסקי אירוע עסקי הוא כזה שבו תרצו להרשים את האורחים שלכם. אירוע כזה צריך שפע אך עדין עליו להיות מדוקדק. אנו ממליצים להזמין מגשים של מיני פוקצ'ינות אנטי פסטי, סלט ירוק, לחמניות ביס, מיני קישים, להוסיף לאירוע מיני סלטים לריענון האורחים, מקלות ירקות, פלטת גבינות ומגוון מיני מתוקים אישיים.

כיצד מתאימים את התפריט לאירוע קטן?

כאשר אתם מתכננים אירוע ורוצים לבחור מגשי אירוח לאירועים קטנים, חשוב לשים לב לאופי האירוע, לעונה ולסוג האנשים. אם למשל אתם מתכננים אירוע חורף, הזמינו מרקים ומנות על בסיס לחם שממלאים יותר את הגוף ומפנקים אותו.

בימי הקיץ התמקדו במנות ביס קטנות וקלילות, בסלטים, ירקות ופירות המרעננים את הגוף ונותנים לו אנרגיה. בכל מקרה על מנת להתאים את התפריט לאירוע מומלץ תמיד להתייעץ עם המומחים של חברת קאנאפס שיספקו לכם עצות טובות.

 

אולי יעניין אתכם גם – מגשי אירוח לשבועות